1 / 3
Profesionalni baletanki Grishko Fouente
50 €
17.05.2023 15:25

Кисела Вода / Скопје

Tип на обувки:

Останато

Големина:

36

Боја:

Други

Se prodavaat novi profesionalni baletanki od renomiraniot brend Grishko. Oblečeni nekolku pati za proba.
Model: Fouente,
size 4, widht XXXX, shank H.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076386865
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам