1 / 11
Se prodava ili menuva Opel Antara 2.0 cdti
8.200 €
28.03.2023 12:10

Гостивар / Гостивар

Марка:

Opel

Модел:

Antara

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava opel antara
2.0 cdti registrirana do 9 mesec 2023
So realni 133000 km ne uvezena kupena e vo Mk
8 gumi m+s
Cena 8200 euro
O75 -245-134

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Јовица
Потврден огласувач
075245134
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам