1 / 10
SE IZDAVA MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ
По Договор
05.06.2023 21:57

Струга / Струга

Број на соби:

2

Квадратура:

42 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ul.Partizanska Struga

SE IZDAVA MODEREN APARTMAN ZA KRATOK
PRESTOJ NA VASITE GOSTI I DELOVNI PARTNERI.

APARTMANOT E NOV I E OPREMEN SO CENTRALNO GREENJE I LADENJE, MAX TV SO INTERNET,BESPLATEN PARKING,CELIOT MEBEL E NOV,SE OD BELA TEHNIKA.SE IZDAVA ZA KRATOK ILI PODOLG PRESTOJ PO ZELBA NA KLIENTI.

ZA PODOLG PRESTOJ SE IZDAVA OD 01.09.2023 DO 31.05.2024

VIBER : 0038972204830
WHAT,S UP: 0038972204830

APARTMANOT E ZA MAX. 4 LICA

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Dimitri
Потврден огласувач
072204830
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам