1 / 4
Garazna vrati
1.000 МКД
18.05.2023 16:23

Куманово / Куманово

Se prodava drvena garazna vrata
Garazata e so dve krila, do prozor na dvete krila, na ednoto krilot prozorceto e skrseno.
Dimenzija na krilo 119cm sirina, 209cm visina
Funkcionalna, spremna za montaza.
Cena 1000 denari

Kontak za informacii 078432194

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
078432194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам