1 / 4
Mlin elektromotor 220v monofazen
130 €
01.06.2023 18:47

Струга / Струга

Elektromotor so mlin orginal fabricko vo odlicna sostojba
220v
2860obr.
Moze i za Cirkular . Moze i zamena

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам