1 / 1
VW VENTO 1.8 90ks. NA DELOVI!!!
333 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.05.2023 11:30

Делчево / Делчево

Испраќам по карго    

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Vento

Година:

1997

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se shto vi treba za vw vento.
Se prodava na delovi.
☎️ 075 404 570
☎️ 075 404 570
☎️ 075 404 570

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

DELCEVO
Потврден огласувач
075404570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам