1 / 1
OTKUPUVAM NEOTPAKUVANI APPLE 14
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.04.2023 15:45

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Otkupuvam neotpakuvani Apple 14 modeli. Samo od MK operator ili od oficijalni prodavnici od MK so garancija.

Kontakt: Viber i tel

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Откуп на Мобилни телефони

Се бара од:

Darko
Потврден огласувач
079394191
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам