1 / 9
SE IZDAVA VIKENDICA VO S.LJUBANISTA
По Договор
Денес 13:53

Охрид / Охрид

Квадратура:

100 m²

Број на соби:

4

Греење:

Струја

Наместена:

Да

SE IZDAVA VIKENDICA VO SELO LJUBANISTA ZA LETEN PERIOD SO POGLED NA EZERO DO SAMIOT PAT ZA SVETI NAUM

TEL.ZA KONTAKT :
ZAKLINA 070945438
ZAKLINA 070945438

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Dimitri
Потврден огласувач
072204830
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам