1 / 9
BMW 540d Xdrive M-paket
37.000 €
04.04.2023 13:00

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

540

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

235 kw / 320 ks

Kласа на емисија:

Останато

BMW 540d Xdrive
- M-paket
- Redovno servisirana vo perfektna sostojba
- Garazirana
- Kupena vo Germanija
- Bez zamena
- mob. broj za kontakt: 071 335 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
071335599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам