1 / 5
Se prodava semejna kukja vo gazibaba
1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.05.2023 14:46

Чаир / Скопје

Број на соби:

8

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1960

Година на реновирање:

1960

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ordan Copela 86

Se porodava semejna kukja so plac od 400m²
NE SE JAVUVAJ NA BROJOT DOLE JAVI SE NA 071892555

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Boris
Потврден огласувач
071296799
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам