1 / 6
Renault Megane 2 1.4 16v Benz/Plin
2.800 €
Цената не е фиксна
25.04.2023 11:26

Охрид / Охрид

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2005

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2024

Сила на моторот:

72 kw / 98 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Renault Megane 2
1.4 16v
Benzin Plin
Reg do mart 2024
Napraven komplet servis Kaisi maslo
Nov Plin
Dobri gumi
Kupen vo MK ne uvezuvan
Kontakt Samo na VIBER

CENATA NE E FIX

070 997 097
070 997 097
070 997 097

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Prodavam
Потврден огласувач
70997097
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам