1 / 11
VELOSIPEDI SVAJCARSKI..
12.000 МКД
Цената е фиксна
21.05.2023 18:18

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Velosiped Svajcarski 28 gumi vo odlicna sostojba, velosipedot e zacuvan i mnogu kvaliteten... 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
076620000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам