1 / 1
ATRAKTIVNO ZEMJISTE VO DOJRAN
6 €
20.03.2023 19:27

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

7000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Agencijata za nedviznosti Dojran bilding invesments prodava atraktivno zemjiste na 500 metri od Glavna ulica

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078442933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам