1 / 5
Se prodava kukja vo strog centar vo Tetovo
210.000 €
20.03.2023 19:38

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

234 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

105 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Strog Centar

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo strog Centar vo Tetovo.
_______________
▪️ Katnost: Po+P+1
▪️ Plac: 183m2
▪️ Dvorno mesto: 105m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 234m2
▪️ Parking
_______________
▪️ Kukjata e renovirana na prv kat.
▪️ Kukjata e lepenka od dve strani.
_______________
Cena:
➧210.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38971365555
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам