1 / 12
WV Polo 1.2 fabricki plin
3.250 €
Цената не е фиксна
3.300 €
17.05.2023 11:19

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2006

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

47 kw / 64 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava wv polo 1.2 so fabricki plin vo odlicna sostojba. Redovno servisirano i odrzuvano. 4 novi gumi, registrirano do 30.05 so klima. Poveke info na 078/246-989. Moze zamena za vozilo so cetiri vrati.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Vlado
Потврден огласувач
072211343
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам