Kupuvam plac
100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.04.2023 06:48

Карпош / Скопје

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Kupuvam plac na reon Bardovci, Sopiste od 300-600m2
Cena do 100e za m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од:

Darko
Потврден огласувач
078805798
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам