1 / 9
Audi A4 B8 2.7 190ks
10.200 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.05.2023 16:33

Велес / Велес

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo ehtra sostojba 2009/2008 !!!
Servisirana bez dodatni vlozuvanja !!!i
Full oprema !!!

Dopolnitelni informacii na viber
38978340061

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoki
Потврден огласувач
071360677
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам