1 / 2
Prodavam Greaci za Termo pecka 4 kw
1.000 МКД
22.05.2023 18:04

Битола / Битола

Prodavam 2 greaci za termo pecka 2x 2 kw. Dvata 1000 denari

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Останато

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078467361
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам