1 / 2
Moleraj Najeftino Krecenje
45 МКД
04.04.2023 13:00

Скопје Центар / Скопје

078/200/383
Krecenje belo ( 45 denari ) so vas materijal.
U boja (70 denari ) so vas materijal.
Farbanje vnatresni vrati 1200 od vrata.
Farbanje metalni ogradi.
Dekoracii (zavisi sto!?).
I drugi uslugi...
CISTO I ODLICNO:078/200/383

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава / Можна е замена од:

Kiko
Потврден огласувач
078200383
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам