1 / 8
Masking dlaboki cevli
1.100 МКД
30.05.2023 08:50

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Спортски чевли

Големина:

46

Боја:

Други

Prodavam konduri,maski I dlaboku. Malku noseni za site vremenski uslovi.
Moze I po kargo. Br 46.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

blasko
Потврден огласувач
070538608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам