1 / 12
Konvektomat / Конвектомат за готвење
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.03.2023 07:45

Гевгелија / Гевгелија

Зошто готвење во конвектомат?
► Полесно ракување – помалку трошоци за работна сила,
► Подобрена понуда – поголем промет,
► Заштеда на енергија поради намаленото време на готвење,
► Намалено губење на тежината на храната која се приготвува,
► Зголемен профит.
Електролукс
Електролукс комби конвектомат air-o-steam, 6 ката,
- димензии: (6x) 330 mm x 520 mm,
- вкупни димензии: 920 mm x 900 mm x 800 mm.
Совршена храна...
Сигурно и безбедно!
- Имаме на лагер различни видови на конвектомати, печки дувалки, етажни печки, шпорети на плин и на струја, електрични и плински скари, тостери, фритези...
Повеќе инфо на 072225477
ИНВЕСТИРАЈ ВО СВОЈОТ БИЗНИС И ОСТАНИ КОНКУРЕНТЕН НА ПАЗАРОТ!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Ruse Komerc
Потврден огласувач
072/225-477
Испрати Е-маил до огласувачот

Миксер за тесто-спирален / Mikser za testo Spiralen

1 €

Horizontalen frizider/Хоризонтален фрижидер

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам