1 / 6
Televizori 32 inch
100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.05.2023 08:01

Студеничани / Скопје

Марка:

Schneider

Производ:

LCD

Големина:

81 cm (32 inch)

4 tv za delovi

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава / Можна е замена од:

vip-net
Потврден огласувач
070813248
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам