Се продава куќа во Гостивар
300.000 €
21.03.2023 11:29

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

6

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1961

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ul. Nikola Tesla br.60 Gostivar

Се продава куќа на одлична локација во Гостивар со големо дворно место од 1200m2

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zorica
Потврден огласувач
078205865
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам