1 / 12
Центар - трособен, јужен стан на 1 кат
118.000 €
30.05.2023 16:06

Охрид / Охрид

Број на соби:

4

Квадратура:

85 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Богомилска Б3

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на комплет реновиран трособен стан бр. 7 со вкупна површина од 85 м2 (стан со површина од 66 м2, тераси со површина од 12 м2 и подрум со површина од 7 м2) со чист Имотен лист на ул. Богомилска Б3, Зграда 1, Влез 1, Кат 1, без лифт, во Охрид, КО Охрид 2, КП 11211, (централно градско подрачје, позади скалестата зграда, кај поранешен ИНФЕЛ КТВ). Станот е со југоисточна оринетација. Истиот е комплет реновиран (врати, прозори, плочки, инсталации и др.) и е одлично зачуван. Располага со пространа дневна соба со трпезарија и голема тераса, засебна кујна, детска соба со затворена тераса, спална соба со мало балконче, гостинско ВЦ, тоалет и остава. Станот располага и со поголем подрум на приземје. Опремен со нов мебел и технички уреди, се продава комплет наместен. Одличен е за фамилијарно живеење или за повремен престој. Цена 118000 ЕУ со можност за договор. Зградата поседува и сопствен паркинг простор.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Meri
Потврден огласувач
075202190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам