1 / 7
Nike оригинал патики 41
2.000 МКД
Цената е фиксна
27.04.2023 09:22

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Патики

Големина:

41

Боја:

Бела

Патиките се неносени, тенисерски модел на најк кој има цена од 100 еур па нагоре (може да го проверите моделот според кодот на етикетата). Одлични за спортување, трчање, пешачење...должина на влошка 26.5 цм.
Цената е минимална и фиксна. Праќам по карго на ваш трошок.
Контакт 071846026

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Прима
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам