1 / 6
Beneli 502cc
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.05.2023 10:55

Битола / Битола

Марка:

Benelli

Вид:

Спортски

Година:

2021

Модел:

Beneli 502cc

Prv sopstvenik...Motorot ima pominato 3000km.
Za poveke informacii javete se na 070 703 339

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Goce Stojanovski
Ul.Krste Nale Br.134
Потврден огласувач
070703339
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам