1 / 1
Возач на шлепер
По Договор
22.03.2023 10:42

Аеродром / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Бараме:
Возач за меѓународен транспорт на релација Македонија-Бугарија.
Неопходно е поседување на:
-Возачка дзвола со C и Е категорија,
-Сертификат за меѓународен возач.
075 226 047

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

zmmz trans
Потврден огласувач
078400574
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам