1 / 4
Se prodava motor 150cc
1 €
25.05.2023 14:59

Охрид / Охрид

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2010

Модел:

Wangye

Километри:

15000

Ve Molam barajte samo na ovaj broj 👇👇👇👇👇 075 234 539 Ace
Se prodava motor Wangye 150cc
Kilometri 17000
Registracija do Maj
Servisiran, ispraven vo vozna sostojba
Prv gazda
Za poveke info i Cena ve MOLAM barajte samo na ovaj broj 👇👇👇
075 234 539 Ace 👈👈👈
Tell 075234539 Ace 👈👈👈

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Daniel Bitkoski
Потврден огласувач
077890635
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам