1 / 2
Randall RX75D 75Watt 12” Speaker
10.000 МКД
Цената не е фиксна
12.000 МКД
30.05.2023 09:34

Скопје Центар / Скопје

Pojachaloto si raboti odlichno ima 12” zvuchnik odlichno za na svirki i probi ima 16 vgradeni efekti

Zvoni na 072 597 804

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
072255186
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам