1 / 10
Strafilica 20v PARKSIDE-Performance
8.000 МКД
12.05.2023 12:29

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE-Performance.
Jacina 20v-2Ah-60Nm. Nameneta za strafenje i busenje vo metal, so dvo brzinski prenosnik i regulacija na vrtezen moment, metalen futer so raspon od 1,5 do 13mm. Strafilicata e od noviot model na PARKSIDE-Performance so motor bez cetkici koj se karakterizira so podolg vek na traenje.
Vo kufer so dodatoci. (komplet so baterija 2Ah i polnac 2.4Ah)

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

GOGO
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам