1 / 10
Brusalica 20v PARKSIDE-Performance
9.500 МКД
12.05.2023 12:30

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Brusalicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE-Performance.
Jacina 20v - 4Ah so potenciometar za regulacija na vrtezi i golemina na kamen do 125mm. Nameneta za secenje i brusenje na razni materijali. Brusalicata e od noviot model na PARKSIDE-Performance so motor bez cetkici koj se karakterizira so podolg vek na traenje.
Vo kufer so dodatoci. (komplet so baterija 4Ah i polnac 4.5Ah)

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

GOGO
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам