1 / 1
Se prodava stan vo gradba 59m2 na 4ti kat
1.000 €
21.03.2023 13:00

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

❗️Се продава стан во градба во Чаир (во близина на бензинска пумпа Макпетрол) вселив до крајот на 2023 година. Станот се наоѓа на 4ти кат со лифт, површина од 59м2 и располага со:
- 1 дневен престој
- 1 кујна со трпезарија
- 1 спална соба
- 1 бања
- 1 балкон

греење/ладење: инвертер клими
кат: 4ти
цена: 1000 евра / м2

шифра: 16.1

За подетални информации контактирајте не:
📞 +389 78 391 348
📞 +389 78 928 767
📩 realdealskopje@gmail.com
Ваш Real Deal

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

RealDeal
Петар Попарсов 19/2
Потврден огласувач
078928767
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам