FOR. RENT
300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.03.2023 13:00

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

58 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2023

Година на реновирање:

2023

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Mashall tito

Se izdava na podold period namesten
Jepet me qira per perjudh me te gjate
Kontakt.
+389 70236008 Pasho
076304900

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Shpetim
Потврден огласувач
38976304900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам