1 / 11
AUDI A6 2.0TDI 204HP S-TRONIC SPORT AUTOMATIC
46.600 €
05.05.2023 09:45

Кочани / Кочани

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2019

Гориво:

Дизел

Километри:

65000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2019
Марка:
AUDI
Модел:
A6
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
2.0TDI 204HP
Кубикажа:
1968 cm3
Коњски сили:
204 HP
Менувач:
Automatic
Број на седишта:
5
Каросерија:
СЕДАН
Километража:
65000
Надворешна боја:
Сива
Шифра:
009573
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори
Борд Компјутер [КОЛОР]
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
F1 Shift - Типтроник
KeyLess Entry
KeyLess GO
Навигационен Систем
Климатроник [ЧЕТИРИЗОНСКИ]
Прилагодлива Суспензија
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Спортски Седишта
Сензори за Дожд
LED Пакет
START-STOP Систем
HILL-HOLD Assist
Auto Hold
AUDI DRIVE SELECT
Мерач на Притисок во Гуми
AUDI PRE SENSE ®
SOFT CLOSE Doors
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 04/2019
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА
🔴 ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ОВА ВОЗИЛО Е СЕУШТЕ ДОСТАПНО НА WWW.AUTOWELT.MK 🔴

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

VOLVO XC60 2.0 D4 190HP AWD [4X4] 8AT-GEARTRONIC AUTOMATIC

32800 €

PEUGEOT 308 AFFAIRE 1.6 BLUEHDI 100HP PREMIUM PACK

11200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам