1 / 12
Se prodava Deluxe kuka so lokal vo centarot na gradot
1 €
24.05.2023 11:36

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

6

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

Повеќе од 4 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

120 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2007

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Tode Bogdanoski 24 Gostivar

Se prodava Deluxe kuka so lokal od 80m2 so dvor i 2 parking mesta vo centarot na gradot, so cist imoten list.
Kukjata e renovirana luksuzno vo 2022 i e vednas vseliv.
Greenje ladenje so toplinska pumpa.
ZAMENA SO IMOT VO STRANSTVO.
Za poveke informacii:
+38975430430

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

VeSen
Потврден огласувач
070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам