1 / 12
VW T-ROC 1.0 TSI 116HP LOUNGE
19.400 €
05.05.2023 09:45

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

T-Roc

Година:

2020

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2020
Марка:
VW
Модел:
T-ROC
Гориво:
БЕНЗИН
Мотор:
1.0 TSI 116HP
Кубикажа:
999 cm3
Коњски сили:
116 HP
Менувач:
Рачен
Број на седишта:
5
Каросерија:
ЏИП
Километража:
155000
Надворешна боја:
Црна
Шифра:
036746
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
Климатроник [ДВОЗОНСКИ]
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Паркинг Камера
Сензори за Дожд
LED Пакет
START-STOP Систем
HILL-HOLD Assist
FRONT Assist
LANE Assist
Мерач на Притисок во Гуми
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 10/2019
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU
🔴 ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ОВА ВОЗИЛО Е СЕУШТЕ ДОСТАПНО НА WWW.AUTOWELT.MK 🔴

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

AUDI A5 SPORTBACK 40TDI 190HP S-TRONIC PRESTIGE AUTOMATIC

33800 €

AUDI A3 SPORTBACK 1.6TDI 110HP

16900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам