1 / 6
Plac 1460m² NA PATOT ZA S.BRUSNIK-BITOLA
По Договор
29.05.2023 11:13

Битола / Битола

Квадратура:

1640 m²

Тип на земјиште:

Останато

SE RPODAVA PLAC 1460m² NA PATOT ZA S.BRUSNIK-BITOLA
MESTOTO SE NAOGA ODMA DO HOTEL RESTORAN ●CIFLIK●

MESTOTO E NA SAMIOT PAT I VEJKE IMA PRIKLUCOK NA KANALIZACIJA VO SAMATA PARCELA A MOZE DA SE PRIKLUCI I VODA!


KONTAKT

☎️☎️☎️075 873 053☎️☎️☎️
☎️☎️☎️075 873 053☎️☎️☎️
☎️☎️☎️075 873 053☎️☎️☎️
☎️☎️☎️075 873 053☎️☎️☎️

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

German
Потврден огласувач
075873053
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам