1 / 1
Vrsam servis na sekakov vid LED Televizori
1 МКД
18.05.2023 18:41

Карпош / Скопје

Марка:

Останато

Производ:

Останато

Големина:

107 cm (42 inch)

Servis na sekakov vid LED Televizori

Kontakt: 075247687

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава / Можна е замена од:

Branko
Потврден огласувач
075247687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам