1 / 5
Auspuff za BMW R1150R
60 €
Цената е фиксна
11.05.2023 09:15

Битола / Битола

Марка:

BMW

Вид:

Останато

Година:

2000

Модел:

R1150R GS Rockster

Километри:

20000

Ауспух за БМВ R1150R
Половен во Исправна Состојба
Има мали забелешки (се гледа на Сликите)
Доколку сте заинтересирани јавете се на
070 960 916или
+41 76 503 19 71

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
+41765031971
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам