1 / 12
НОВ трособен стан
87.500 €
Цената е фиксна
90.000 €
28.04.2023 12:14

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

66 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Карпош Војвода

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ трособен стан бр. 23 со вкупна површина од 66 м2 (стан со површина од 51, тераса со површина од 8 м2 и подрум со површина од 7 м2) со Имотен лист на ул. Карпош Војвода, Зграда 1, Влез 1, Кат 3, во Охрид, КО Охрид 4, КП 5408/11, (населба Расадник, во близина на поранешен маркет Бозо, наспроти високите кули, во зградата на АД за станбен и деловен простор, на само 800 м од центарот на градот). Станот е со југозападна оринетација. Истиот е нов и одлично зачуван. Располага со дневна соба со трпезарија, кујна и тераса, спална и детска соба и тоалет. Станот се продава комплет наместен со целокупниот мебел и технички уреди. Одличен е за фамилијарно живеење или за повремен престој. Зградата е изградена по сите европски стандарди со енерегетска ефикасност и поседува сопствен паркинг простор. Цена 87.500 ЕУ.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Meri
Потврден огласувач
075202190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам