1 / 1
Половни екрани со скршено стакло за многу телефони
1 МКД
03.04.2023 19:20

Кичево

Половни екрани со скршено стакло за многу телефони, комплетно исправни за репарирање или вадење податоци.

HUAWEI
SAMSUNG
XIAOMI
NOKIA
MOTOROLA
ZTE

Цена зависно од моделот

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Eкрани

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
077469644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам