1 / 12
Volvo v40 2.0 D2 SUMMUM (SPORT)
11.900 €
Цената не е фиксна
12.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.03.2023 20:51

Штип / Штип

Марка:

Volvo

Модел:

V40

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2024

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Volvo v40 2.0 D2 SUMMUM ( SPORT ) 2016

CENATA NE E FIKSNA

Opis:
-Godina: 2015
-Мarka: VOLVO
-Мodel: v40 D2 SUMUM ( SPORT )
-Gorivo: Diesel
-Motor: 2.0 D2 120НР
-Мenuvac: Racen
-Broj na sedista: 5
-Kilometraza: 230000
-Boja: Temno plava

Oprema:
-ABS
-AirBag
-ESP
-Multimedia System
-Centralna brava
-Аluminiumski bandazhi
-Elektricni prozori
-Elektricni retrovizori
-Еl. skloplivi retorvizori
-Zatemneti stakla
-Kozen volan
-Kozni sedista
-Komandi na volan
-CRUISE Control
-KeyLess Entry
-KeyLess START/STOP
-Bluetooth
-NAVI
-Кlimatronik ( dvosezonski )
-Greaci na sedista
-Parking senzori
-Sportski sedista
-Senzori za dozd
-START-STOP sistem
-FRONT Assist
-Auto Hold
-Мерач на Притисок во Гуми
- Ambient light
- Potpirac za race ( pozadi i napred)
- Cup holder ( pozadi i napred)

Uvezen od Holandija redovno servisiran vo odlicna sostojba

Lice na kontakt
Vasil Nikolovski 077 700 509
Andjelo Nikolovski 077 500 509
- AUTO GO-GA -

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

AUTO GO-GA company
Nikola Kopernik 2
Потврден огласувач
077 700 509
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам