1 / 9
ИМПЕРИЈА – Куќа на продажба
249.500 €
21.03.2023 22:02

Охрид / Охрид

Број на соби:

7

Квадратура:

271 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

227 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ohrid

Шифра Д 79/20
Се продава куќа со вкупна површина 271м² - со катност П+2+Пк.Куќата има 3 кујни,2 трезарии ,2 дневнни соби,3 купатила,4 спални соби,посебен простор за греење.Површината на доврното место изнесува 227м².
Поседува парно греење кое може да се прилагоди на дрва,пелети,нафта,струја и плус подно греење има во дневните и купатилата.Реновирана е целосно во 2021г.
Куќата се наоѓа во наслеба Влашкамала.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Kуќа на 100 метри до езеро

245000 €

ИМПЕРИЈА – Стара куќа

44900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам