1 / 5
Hamachi kros enduro 300cc registriran
1.750 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.06.2023 22:18

Битола / Битола

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2020

Модел:

Hamachi

Километри:

5000

Se prodava hamachi 300 cc registriran 2021 godina 2700 km vo odlicna sostojba za poveke info na tel 071398008

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам