1 / 2
prodavam televizor SONY WEGA CRT
2.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.05.2023 06:18

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Sony

Производ:

CRT - Класични

Големина:

68 cm (27 inch)

prodavam ispraven televizor SONY WEGA so ramen ekran


!!!! JAVUVAJTE SE NA OVOJ BROJ!!!!!
!!!!! MILCO 075 - 570 - 242 !!!!!!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

tode
Потврден огласувач
075527700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам