1 / 8
Облека за девојчиња до 6 години - ПОВОЛНО
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.03.2023 20:13

Карпош / Скопје

Тип на облека:

Останато

Големина:

110

Боја:

Други

10 парчиња по Ваш избор 1.500 денари!!!
Фустанчиња , тренерки, хеланки, маички, дуксери, јакнички. Возраст до 6 годинки Половни
Доста сочувани квалитетни
Контакт 072-257683 .
Нарачки на Вибер и дополнителни слики од облеката зависно од потребата .

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за девојчиња

Се продава од:

boge
Потврден огласувач
076200337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам