1 / 6
COKIN filteri
50 €
Цената не е фиксна
18.05.2023 20:43

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

Од 41 Мегапиксели

Марка:

Останато

Cokin filteri
Sa sablonom od 67-77mm
Novi

Kontakt Whatsapp
‪+389 72 643 029‬
+38349343536

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

PhotoPro
Skopje
Потврден огласувач
+38349343536
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам