1 / 7
audi a5 sportback
17.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.03.2023 21:48

Струга / Струга

Марка:

Audi

Модел:

A5

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

br za kontakt 070364820

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

admir
Потврден огласувач
070364820
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам