1 / 1
DELL EMC Exos X16 12TB
21.000 МКД
16.04.2023 14:42

Скопје Центар / Скопје

Се продаваат 3 DELL EMC Exos X16 12TB користени околу 1 месец.
*цената е за 1 hdd

Details:
Digital Storage Capacity 12000 GB
Connectivity Technology SATA
Special Feature 512e/4Kn Sector Size Support
Hard Disk Form Factor 3.5 Inches
Hard Disk Description Mechanical Hard Disk
Compatible Devices Desktop
Installation Type Internal Hard Drive
Hard Disk Size 12 TB

Категорија: Компјутери / Складирање меморија и медиумски додатоци

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
076267675
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам