1 / 2
Satelitska antena so motor
3.500 МКД
28.05.2023 20:57

Гостивар / Гостивар

Satelitskata antena e vo dobra sostojba ne e ostetena komplet so celiot mehanizam od motorot i priemnikot ,precnik na tanjirot 125 cm

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Сателитски антени

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078263888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам